شرایط ثبت نام مدارس غیرانتفاعی

شرایط ثبت نام مدارس غیرانتفاعی در سال تحصیلی 97 -98 طبق قانون مدارس غیرانتفاعی، دستورالعمل ثبت نام مدارس و شرایط ثبت نام در مدارس غیر انتفاعی در سال 97 – 98 تمام پایه ها، برای ثبت نام مدارس غیر انتفاعی به اطلاع داوطلبان می رسد. آیا از شرایط ثبت نام در مدارس غیر انتفاعی و زمان دقیق ثبت نام مدرس غیر دولتی مطلع هستید؟

ثبت نام در مدارس غیرانتفاعی 97
ثبت نام در مدارس غیرانتفاعی مشروط به پرداخت شهریه می باشد، با توجه به امکانات آموزشی موجود در مدارس غیرانتفاعی اغلب والدین تمایل به ثبت نام دانش آموز خود در مدارس غیرانتفاعی دارند. تعداد کم دانش آموزان در هر کلاس و امکانات مناسب آموزشی و توجه ویژه به دانش آموزان از جذابیت های این مدارس است مدارس غیر دولتی دانش آموز را برای مطالعه به چالش می کشند و برای کنکور و کسب رتبه های برتر آماده می کنند. توجه داشته باشید که مدارس غيردولتي به هيچ عنوان مجاز به ثبت نام و دريافت شهريه تا قبل از دريافت و نصب پوستر شهريه در تابلوي اعلانات مدرسه نمي باشد.

شهریه مدارس غیردولتی 97- 98

شهریه مدارس غیردولتی 97- 98 شامل مقاطع زیر است. برای ملاحظه لیست شهریه روی لینک دانلود کلیک نمایید: دانلود لیست شهریه مدارس در تمام مناطق

شهريه پيش دبستاني
شهريه مدارس ابتدايي
شهريه مدارس متوسطه دوره اول
شهريه مدارس متوسطه دوره دوم
شهريه مدارس پيش دانشگاهي نظري
شهريه مدارس پيش دانشگاهي فني و حرفه اي
شهريه مدارس متوسطه فني
شهريه مدارس کار دانش
زمان ثبت نام مدارس غیر انتفاعی 97- 98

زمان ثبت نام مدارس غیر انتفاعی سال تحصیلی 97-98 هنوز مشخص نشده و احتمالا اواخر خرداد ماه 97 خواهد بود به دلیل ازدیاد متقاضیان ثبت نام مدارس غیر انتفاعی اقدام به پیش ثبت نام می نمایند و دانش آموزانی که سریع تر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند شانس بیشتری برای تحصیل در مدارس غیرانتفاعی و غیردولتی برتر دارند. خرداد و تیر ماه زمان ثبت نام مدارس است اما مدارس غیرانتفاعی سریع تر و قبل از این مدارس ثبت نام دانش آموزان را انجام می دهند. متقاضیان ثبت نام در مدارس غیرانتفاعی می توانند از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس حاصل فرمایند. کارشناسان پاسخگوی این عزیزان خواهند بود.

نحوه و شرایط ثبت نام مدارس غیرانتفاعی 97 -98

شرایط ثبت نام مدارس غیرانتفاعی
شرایط ثبت نام مدارس غیرانتفاعی

نحوه و شرایط ثبت نام مدارس غیرانتفاعی 97 -98 به شرح زیر می باشد:

کسب معدل بالای 19،‌ نمره انضباط خوب و قبولی در آزمون ورودی و مصاحبه در مدارس غیر دولتی سطح بالای تهران، البته این شرایط در برخی استان ها متفاوت می باشد برای اطلاع از ظرایط ثبت نام استان مربوط به خود می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در هیمن صفحه تماس حاصل فرمایید.
پرداخت شهریه مدارس غیر انتفاعی

label,

About the author